VIDIEK – VZDELANÝ POĽNO…

Školenie, ktoré sa konalo 21.-23.03.2013 a 04.-06.04.2013 s názvom VIDIEK – VZDELANÝ POĽNOHOSPODÁR A LESNÍK, ZDRAVÁ VÝŽIVA A PRÍRODA, poskytlo množstvo informácií pre farmárov a záujemcov o podnikanie v poľnohospodárskej oblasti. Prednášky skúsených lektorov sa týkali tém o možných zdrojoch financovania v rámci Programu rozvoja vidieka, legislatíve v potravinárskom priemysle, príležitostiach tvorby a udržania pracovných miest a tématike bioodpadov.


One Response to VIDIEK – VZDELANÝ POĽNO…

  • Peter píše:

    Týmto by som chcel poďakovať organizátorom združenia za výborné školenie, z ktorého som si zobral veľa zaujímavých a praktických informácií. Všetko bolo zvládnuté s veľkou profesionalitou v krásnom prostredí, ktoré veľmi dopomohlo k príjemnej atmosfére. V prípade ďalších školení sa rád opäť prihlásim. Držím združeniu palce v organizovaní ďalších takýchto aktivít.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>